Ortopeda Rzeszów prywatnie - zainwestuj w swoje zdrowie i komfort!

7 kwietnia 2021 Informacje

​Troska o zdrowie swoje i najbliższych to jeden z nadrzędnych celów, zwłaszcza w obecnych czasach. Wizyta u ortopedy może pomóc nie tylko dojść do pełnej sprawności po przebytych urazach - doznawanie regularnych dolegliwości bólowych to także jeden z powodów, które powinny nakłonić Cię do wizyty u specjalisty. Wizyta u ortopedy w Rzeszowie to jeden z Twoich pierwszych kroków do odzyskania pełni zdrowia i dobrego samopoczucia.

Ortopeda Rzeszów prywatnie - zakres usług

Możesz oczekiwać wsparcia w ramach leczenia zachowawczego, przygotowania do operacji i opieki pozabiegowej.

W ramach leczenia zachowawczego doświadczony ortopeda doradzi odpowiednią farmakoterapię, która zminimalizuje dolegliwości bólowe. Niemniej często nieodzownym krokiem w terapii jest przeprowadzenie operacji. Odpowiednie przygotowanie do zabiegu ułatwi dojście do siebie po jego przeprowadzeniu, a sama operacja uwolni Cię od dotychczasowych dolegliwości. 

W ramach przygotowania do zabiegu ortopeda naprowadzi Cię na to, jaką dokumentację powinieneś zgromadzić oraz jakie przeprowadzić konsultacje. Niezbędne będzie również obycie odpowiednich badań laboratoryjnych oraz obrazowych.

Leczenie ortopedyczne zakłada wykonanie następujących zabiegów:

- artroskopii,

- leczenia operacyjnego urazów,

- protezoplastyki stawów.

Opieka pooperacyjna zakłada z kolei pozbycie się szwów oraz doglądanie rany. Nieocenione okażą się także wskazówki dotyczące tego, w jaki sposób należy postępować tuż po zabiegu oraz jaka rehabilitacja jest niezbędna.

Prywatna wizyta - ortopeda Rzeszów. Kiedy się na nią zdecydować?

Jeżeli w ostatnim czasie doznałeś złamania kości, skręcenia lub zwichnięcia - warto wtedy umówić się na wizytę u ortopedy. Dzięki wdrożeniu indywidualnie dobranej rehabilitacji unikniesz uciążliwych powikłań i zagwarantujesz sobie szybszy powrót do zdrowia. Zaniechanie takiej wizyty może doprowadzić do kłopotów zdrowotnych, a w niektórych przypadkach - także do problemów w codziennym funkcjonowaniu.

To jednak dopiero początek listy - jeśli cyklicznie doświadczasz bólu stawów, mięśni oraz kręgosłupa powinieneś skonsultować te dolegliwości z ortopedą. Może się okazać, że jest to wynik stanu zapalnego, który w przyszłości przerodzi się w bardziej dotkliwe przypadłości.

Zaleca się także takie profilaktyczne wizyty dla najmłodszych pacjentów - ortopeda dokona fachowej oceny, czy szkielet, stawy oraz mięśnie dziecka rozwijają się właściwie. Taka wizyta pomoże także w ewentualnym wyeliminowaniu wad postawy poprzez opracowanie i wdrożenie właściwego planu naprawczego.

Prywatna wizyta u ortopedy w Rzeszowie - czego możesz oczekiwać?

Jeśli zależy Ci na komforcie związanym z wizytą w gabinecie ortopedycznym - dobrze trafiłeś. W Med-Partner staramy się zapewnić optymalnie bliskie terminy spotkań ze specjalistami, podczas których możesz liczyć na:

- troskliwą opiekę prowadzoną przez doświadczonego ortopedę - starannie dobrany zespół to dla Ciebie gwarancja satysfakcji,

- rzetelną diagnozę oraz propozycję planu leczenia - dzięki niemu wkrótce odzyskasz dawną sprawność,

- umiejętne podejście zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych,

- przyjazną aurę, która towarzyszy wizycie - każdy pacjent jest otoczony należną mu troską i życzliwością,

- zaangażowania, które zapewni Ci szybszy powrót do zdrowia.

Aby zmaksymalizować korzyści wynikające z takiej wizyty - jeżeli przeprowadzałeś wcześniej badania obrazowe - zabierz je ze sobą. To ułatwi postawienie diagnozy oraz dobranie dla Ciebie indywidualnego planu postępowania. Zwróć też uwagę na częstotliwość występowania dolegliwości i okoliczności, jakie im towarzyszą.

Konsultacja ortopedyczna to krok ku poprawie jakości Twojego życia

Wizyta u ortopedy pomoże Ci rozwiązać Twoje dotychczasowe problemy bólowe. Troskliwa opieka specjalistów z Med-Partner to Twoja inwestycja w lepsze samopoczucie i komfortowe funkcjonowanie. Możesz także umówić na takie spotkanie również swoje dziecko, aby mieć pewność, że jego rozwój kostny przebiega bez zarzutów. Wczesna profilaktyka to klucz do życia bez bólu i w pełnej sprawności!

Artykuł partnera

7 kwietnia 2021 Informacje

0 Komentarze

Znajdziesz nas

Przeziębienie czyli choroba wywoływana przez wirusy, znana też pod nazwą zapalenia nosogardła. Przeziębienie rozwija się stopniowo, atakując niżytem nosa oraz zapaleniem błony sluzowej gardła.

Dobrze wiemy, jak przeziębienie może dać się we znaki każdemu z nas. Dlatego stworzyliśmy portal poświęcony sposobom walki  przeziębieniem. Prezentujemy domowe kuracje jak również radzimy kiedy wybrać isę do lekarza.

Pamiętajcie, że w przypadku narastających objawów, które nie mijają przez kilka dni mimo stosowania domowych sposobów leczenia należy skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.