Strona główna

Przeziębienie narządów

Przeziębienie nerek

🕔22 stycznia 2019

Przeziębienie nerek to poważna choroba i nie należy jej lekceważyć. Należy do niej kłębuszkowe, śródmiąższowe i odmiedniczkowe zapalenie nerek. Rodzaje zapalenia nerek różnią się przede wszystkim sutkiem, jaki mogą...

Czytaj pełny artykuł

Poznaj objawy przeziębionego pęcherza

🕔17 stycznia 2019

Przeziębienie pęcherza jest najpopularniejszym z zakażeń układu moczowego. Choroba, wywoływana najczęściej bez bakterie, cechuje się między innymi ciągłym, nieprzyjemnym uczuciem parcia na mocz oraz bólem i pieczeniem przy jego...

Czytaj pełny artykuł

Znajdziesz nas

Przeziębienie czyli choroba wywoływana przez wirusy, znana też pod nazwą zapalenia nosogardła. Przeziębienie rozwija się stopniowo, atakując niżytem nosa oraz zapaleniem błony sluzowej gardła.

Dobrze wiemy, jak przeziębienie może dać się we znaki każdemu z nas. Dlatego stworzyliśmy portal poświęcony sposobom walki  przeziębieniem. Prezentujemy domowe kuracje jak również radzimy kiedy wybrać isę do lekarza.

Pamiętajcie, że w przypadku narastających objawów, które nie mijają przez kilka dni mimo stosowania domowych sposobów leczenia należy skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.